İçeriğe geçmek için "Enter" tuşuna basın

Hakkında

Mobil Mekan, kullanıcılarına ücretsiz hizmetler sunan bir chat sitesidir. Sitemizin amacı, kısaca arkadaş bulucu niteliğindedir. Sitemizin sohbet odalarına giriş yapmak için üye olma zorunluluğu gerekmiyor. Ancak, üye olma durumu tamamen kişilerin kendi kararlarına bağlıdır. Sitemize ücretsiz üye olarak, sürekli olarak kullanmak istediğiniz kullanıcı adınızı kendinize ait olarak şifrelemiş olursunuz. Bununla birlikte üye profil resmi yükleme gibi özelliklerden faydalanmış olacaksınız.

Sohbet odalarımız ve sitemizin genel içeriği seviyeli aile ortamını destekler. Sitemiz içerisinde kesinlikle bir başkasını rahatsız etmek veya hakaretlerde bulunmak yasak olup, yapan kişiler sitemizin sohbet odalarından atılacaklardır. Sitemize giriş yapmak için herhangi bir ek program kurulumuna ihtiyaç gerekmemektedir. Bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlar ile sohbet odalarımıza rahat ve hızlıca giriş yapma imkanına sahipsiniz. Sohbet odalarımız, mikrofonlu konuşma, kamera açma veya bir başkasını kamerada izleme ve mikrofon aracılığı ile diğer kullanıcılara şarkılar paylaşımı yapma adına tasarlanmıştır. Sitemiz aracılığı ile yeni insanlar ile tanışma imkanına sahip olacaksınız!

Bu bilgisayar ve mobil uyumlu arkadaşlık sitesi, Coder rumuzlu kişi tarafından tasarımı ile birlikte dizayn edilmiştir. Herhangi bir şekilde paylaşım veya alıntı kaynak belirtilmeden yapılması durumunda yasal suç sayılacak olup, gerekli işlemler yapılacaktır.

yoruma kapalı, fakat geri izlemeler ve geri pingler açık.